Yhteystiedot
/images/02_KUVITUSKUVAT/ylpeys18.jpg

Koskenkorvan Urheilijat (KoU) ry

Perustettu: 25.2.1945 
Yleisöennätys: 3247, 26.8.2007 KoU - ViVe  2-1 (3-2, 1-2, 4-3) 
Pelipuvun väri: valkoinen-punainen 
Miesten mitalit: 2 pronssia (2002, 2007) 
Superpesiksessä: 21. kausi (2019)

Kotistadion

Sähkökoje-Areena 
Harjutie 10 
61330, Koskenkorva


KOSKENKORVAN URHEILIJAT RY

Juha-Pekka Karvonen, puheenjohtaja
050-5549993
juhapekka.karvonen(at)gmail.com

Postiosoite
Koskenkorvan Urheilijat ry
Harjutie 4 
61330 KOSKENKORVA


Laskutusosoitteet:

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003701780176
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Välittäjän tunnus (jos käytätte pankkia operaattorina): DABAFIHH

Paperilaskut
Koskenkorvan Urheilijat Ry
01780176
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostitse

invoice-01780176(at)kollektor.fi


Pesäpallojaosto:
 Asema Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
 Puheenjohtaja   Jukka Latvala  040 5448 598  jukka.latvala(at)koskenkorvanurheilijat.fi
 Varapuheenjohtaja  Pentti Luhtala  050 5471 947  penaluhtala(at)gmail.com
 Myynti  Jarkko Salovaara  040 5226 347  jarkko.salovaara(at)realia.fi
 Superpesis-joukkue  Aki Kuusisto  040 5055 934  amt.kuusisto(at)gmail.com
 Kenttä- ja talkootoimikunta   Pekka Latvala  045 8032 611  pekka.latvala50(at)gmail.com
 Naistoimikunta  Kaarina Luhtalo  040 0692 078  kaarina.luhtalo(at)netikka.fi
 Rahastonhoitaja  Riikka Mänty  050 5779 522  riikkamanty(at)gmail.com
 Bingo-kioski  Anna Kokko    
 
Juniorijoukkueet:
 Asema Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
 C-pojat  Janne Rauhala  050 5676 401  rauhaja(at)gmail.com
 D-pojat  Susanna Rauhala  050 5952 857  susannarauhala(at)hotmail.com
   Sami Loukasmäki  040 0463 115  sami.loukasmaki(at)icloud.com
 E-pojat   Susanna Rauhala  050 5952 857  susannarauhala(at)hotmail.com
   Teija Alanko  050 5429 009  teija.alanko(at)gmail.com
 F-pojat  Juha-Matti Valli  044 4252 469  junnuvalli(at)hotmail.com
   Marko Talasmäki  040 5019 781  marko.talasmaki(at)netikka.fi
 G-pojat  Mikko Kivimäki  050 4660 022  miska.kivimaki(at)netikka.fi
   Juha Ketola  040 6807 159  juha.ketola(at)sedu.fi

 

KOSSUSUPER @ INSTAGRAM

01 RUUTU SUPERPESISVIDEOT