Yhteystiedot
/images/bulltown.jpg

Koskenkorvan Urheilijat (KoU) ry

Perustettu: 25.2.1945 
Yleisöennätys: 3247, 26.8.2007 KoU - ViVe  2-1 (3-2, 1-2, 4-3) 
Pelipuvun väri: valkoinen-punainen 
Miesten mitalit: 2 pronssia (2002, 2007) 
Superpesiksessä: 16. kausi (2014)

Kotistadion

Sähkökoje-Areena 
Harjutie 10 
61330, Koskenkorva


KOSKENKORVAN URHEILIJAT RY

Jani Karvonen, puheenjohtaja
050-5972425
jani.karvonen(at)dap.fi

Postiosoite
Koskenkorvan Urheilijat ry
Suomelankuja 3 B3
61330 KOSKENKORVA


Laskutusosoitteet:

Verkkolaskut
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003701780176
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126
Välittäjän tunnus (jos käytätte pankkia operaattorina): DABAFIHH

Paperilaskut
Koskenkorvan Urheilijat Ry
01780176
PL 100
80020 Kollektor Scan

Sähköpostitse

invoice-01780176(at)kollektor.fi


Pesäpallojaosto:
 Asema Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
 Puheenjohtaja   Timo Ranta  050 3161 910  timo.ranta(at)elisa.fi
 Varapuheenjohtaja  Tommi Mäki   050 4344 888  tommi.maki(at)jarimaki.fi
 Media & markkinointi  Matias Juupaluoma  045 2626 436  matias.juupaluoma(at)koskenkorvanurheilijat.fi
 Myynti  Jarkko Salovaara  040 5226 347  jarkko.salovaara(at)realia.fi
 Superpesis-joukkue  Aki Kuusisto  040 5055 934  amt.kuusisto(at)gmail.com
 Junioripäällikkö  Jouni Oja-Lipasti  040 5707 784  hoze1(at)luukku.com
 Kenttä- ja talkootoimikunta   Roope Pienimäki  050 3105 936  roope.pienimaki(at)netikka.fi
 Naistoimikunta  Kaarina Luhtalo  040 0692 078  kaarina.luhtalo(at)netikka.fi
 Rahastonhoitaja  Timo Tuominen  040 0662 000  timo.tuominen(at)iki.fi
Juniorijoukkueet:
 Asema Nimi Puhelinnumero Sähköpostiosoite
 Junioripäällikkö  Jouni Oja-Lipasti  040 5707 784  hoze1(at)luukku.com
 E-pojat   Tomi Kokko  040 5897 912  tomi.kokko1997(at)icloud.com
   Sami Loukasmäki  040 5233 720  sami.loukasmaki(at)icloud.com
 F-pojat  Susanna Rauhala  050 5952 857  susannarauhala(at)hotmail.com
   Teija Alanko  050 5429 009  teija.alanko(at)gmail.com
 G-pojat  Juha-Matti Valli  044 4252 469  junnuvalli(at)hotmail.com
       

 

KOSSUSUPER @ INSTAGRAM

ruutu logo turkoosiVIDEOT