Ottelut
/images/02_KUVITUSKUVAT/ylpeys18.jpg
TOUKOKUU
To 10.5.2018 Klo 17.00 
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Sotkamon Jymy 02 SOTKAMO
1-2k (0-3, 5-3, 0-0, 3-4)
 Su 13.5.2018 Klo 17.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Imatran Pallo-Veikot 02 IMATRA
1-0 (3-3, 10-0)
Pe 18.5.2018 Klo 18.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Alajärven Ankkurit 02 ANKKURIT
0-1 (1-1, 10-0)
To 24.5.2018 Klo 18.00
02 PATTIJOKI Pattijoen Urheilijat, Raahe - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
0-2 (2-13, 3-7)
La 26.5.2018 Klo 17.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Kiteen Pallo -90 02 KITEE
1-0 (3-1, 4-4)
Ti 29.5.2018 Klo 18.00
02 JOENSUU Joensuun Maila - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
2-0 (3-1, 8-1)
To 31.5.2018 Klo 18.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Hyvinkään Tahko 02 HYVINKAA
 1-2s (5-6, 2-1, 0-1)
 KESÄKUU
 Su 3.6.2018 Klo 17.00
 02 KOUVOLA Kouvolan Pallonlyöjät - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
2-0 (13-0, 6-1)
Ke 6.6.2018 Klo 18.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - JymyJussit 02 JYMYJUSSIT
Yritystapaaminen
1-0 (5-5, 5-3)
La 9.6.2018 Klo 17.00
02 KANKAANPAA Kankaanpään Maila - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
Pelataan Porissa
2-1k (4-0, 2-3, 0-0, 1-0)
Ke 13.6.2018 Klo 18.00
02 OULU Oulun Lippo - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
0-1 (5-5, 2-5)
Pe 15.6.2018 Klo 18.00
02 VIMPELI Vimpelin Veto - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
2-0 (13-3, 23-13)
Su 17.6.2018 Klo 17.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Kouvolan Pallonlyöjät 02 KOUVOLA
0-2 (6-16, 4-5)
Ti 19.6.2018 Klo 18.00
02 SOTKAMO Sotkamon Jymy - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
2-0 (11-3, 3-1)
Ti 26.6.2018 Klo 18.00
02 HAMINA Haminan Palloilijat - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
0-2 (2-4, 3-6)
To 28.6.2018 Klo 18.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Haminan Palloilijat 02 HAMINA
2-0 (8-0, 3-1)
HEINÄKUU
Ti 3.7.2018 Klo 18.00
02 ANKKURITAlajärven Ankkurit - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
0-1 (3-4, 1-1)
La 7.7.2018 Klo 15.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Vimpelin Veto 02 VIMPELI
Mestarit Areenalla-viikonloppu
2-1k (5-3, 1-10, 0-0, 4-3)
To 12.7.2018 Klo 18.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Pattijoen Urheilijat, Raahe 02 PATTIJOKI
1-2s (6-3, 4-5, 0-1)
Su 15.7.2018 Klo 17.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Kankaanpään Maila 02 KANKAANPAA
 2-1k (4-5, 5-1, 0-0, 3-1)
Ti 17.7.2018 Klo 18.00
02 KITEE Kiteen Pallo -90 - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
 01 RUUTU SUPERPESIS
Ke 18.7.2018 Klo 18.00
02 IMATRA Imatran Pallo-Veikot - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
01 RUUTU SUPERPESIS 
Su 22.7. Klo 17.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Oulun Lippo 02 OULU
 01 RUUTU SUPERPESIS
Ti 24.7.2018 Klo 18.00
02 JYMYJUSSIT JymyJussit - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
01 RUUTU SUPERPESIS 
To 26.7.2018 Klo 18.00
01 KOSKENKORVA Koskenkorvan Urheilijat - Joensuun Maila 02 JOENSUU
 01 RUUTU SUPERPESIS
Su 29.7.2018 Klo 17.00
02 HYVINKAA Hyvinkään Tahko - Koskenkorvan Urheilijat 01 KOSKENKORVA
01 RUUTU SUPERPESIS

 

KOSSUSUPER @ INSTAGRAM

01 RUUTU SUPERPESISVIDEOT